Przedstawienie teatralne pt. ,,Calineczka"

Dnia 13 listopda 2014r. na sali gimnastycznej PSP w Jeziorku odbyło się przedstawienie teatralne pt. ,,Calineczka”.

Aktorzy z Krakowa przedstawili adaptację jednej z najsłynniejszych baśni H.Ch. Andersena i przenieśli widzów w świat przepełniony pięknymi kolorami, muzyką i śpiewem.

Jest to opowieść o malutkiej , uroczej dziewczynce, która wyrosła z kielicha zaczarowanego kwiatu. Dziewczynka poznaje na swojej drodze rodzinę Żab, Chrabąszcza, Mysz, Kreta, Jaskółkę, która przenosi ją w zaczarowany świat krainy Elfów.

Dzieci uczestniczyły czynnie w przygodach Calineczki ucząc się dobroci, uczciwości, opiekuńczości, niesienia pomocy potrzebującym i wdzięczności.
Spektakl dostarczył nam niezapomnianych wzruszeń i refleksji.

Wydarzenie to zostało sfinansowane ze środków finansowych Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku.