Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowa Słupia

W piątek 13 czerwca na boisku Orlik w Rudkach odbył się Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Nowa Słupia.

Do udziału w imprezie zgłosiły się cztery drużyny: PSP Rudki, PSP Jeleniów, PSP Stara Słupia i PSP Jeziorko, a wszystkich uczestników powitał Przewodniczący Rady pan Sylwester Kozłowski.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Adam Kurpiński, Jakub Sochacki, Damian Łabęcki, Patryk Łabęcki, Bartek Staszkowski, Kacper Kuchniak, Krystian Bryła, Wiktor Dudzic i Wiktor Sikora.

W kategorii szkół podstawowych wygrali uczniowie z Rudek, drugie miejsce zajęli uczniowie z Jeleniowa, trzecie – ze Starej Słupi, czwarte – z Jeziorka.

Statuetki, puchary i nagrody wręczali: Wójt Gminy Nowa Słupia, radni, oraz  dyrektor Zespołu Szkół w Rudkach.