Dzień Sportu

W dniu 10 czerwca tradycyjnie, jak co roku, miał miejsce w naszej szkole Dzień Sportu Szkolnego, w którym uczestniczyli uczniowie klas I – VI szkoły podstawowej.
Program dnia obejmował: apel informacyjny, mecze finałowe szkolnego turnieju bilardowego w odmianę 8 i 9 bil, turnieje klasowe w unihokeja dla klas I-III oraz turnieje piłkarzyków stołowych dla młodszych i starszych dzieci.

Odbyły się również mecze piłki siatkowej i koszykowej, w których rywalizowały uczennice klas IV-VI przeciwko uczniom z tych samych klas. W obydwu przypadkach nieznacznie górą byli chłopcy.

Rywalizację bilardzistów zdominował uczeń Adrian Sitek pokonując w jednym finale Piotra Mazura, a w drugim Mateusza Metrykę, natomiast turniej piłkarzyków wygrała para dwóch braci: Kacper i Dawid Kuchniak.

Wszyscy uczniowie chętnie brali udział w rywalizacji, walcząc o jak najlepszą lokatę indywidualną i zespołową.