Bal Karnawałowy

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, bal karnawałowy, który w naszej szkole odbył się w sobotę 2 lutego, na który czekali z wielką niecierpliwością uczniowie, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów.

W czasie siedmiogodzinnej zabawy przy dźwiękach zespołu muzycznego dzieci mogły wyszaleć się w tańcu na parkiecie, a kiedy zmęczenie dawało się we znaki zawsze można było skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców w salach lekcyjnych.

Bal karnawałowy dostarczył dzieciom i ich rodzicom wielu przyjemnych wrażeń. Był to mile spędzony czas w gronie rodzinnym, a zarazem wspaniała integracja ze szkołą. Dzieci i rodzice pokazali, że chcą i potrafią się dobrze bawić.

Do zobaczenia za rok!