Ślubowanie przedszkolaków

Dnia 15 listopada 2012 r. w Niepublicznym Przedszkolu z Uśmiechem w Jeziorku odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.
W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Nowa Słupia pan Wiesław Jerzy Gałka, prezes Fundacji z Uśmiechem pani Elżbieta Gołdyn, radni i sołtysi z miejscowości Jeziorko i Dębno oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku pan Zdzisław Dudzic, a także nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jeziorku.
   Program artystyczny rozpoczął się przy dźwiękach Poloneza M. Ogińskiego, następnie dzieci powitały gości i zaprosiły a występy. Podczas akademii, w obecności rodziców, dzieci ślubowały być grzecznymi i radosnymi przedszkolakami. Pan Wójt oraz pani Prezes pasowali każde dziecko na dzielnego przedszkolaka.
   Po uroczystym Pasowaniu, przedszkolaki otrzymały okolicznościowe dyplomy, maskotki oraz słodycze. Dzieci zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych, tanecznych i recytatorskich. Publiczność zgromadzona na sali gimnastycznej nagrodziła małych artystów gromkimi brawami.
Na zakończenie tego ważnego dnia rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla dzieci oraz zaproszonych gości.