Bal Karnawałowy

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia można być księżniczką, rycerzem, piratem lub motylem. 18 stycznia w sobotnie przedpołudnie niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, motylki, myszki, policjanci, Batman ze Spidermanem a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin pięknie przystrojoną salę gimnastyczną w Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku.
Zabawę poprowadził wodzirej, który oprócz fantastycznej, skocznej muzyki proponował co rusz niesamowite zabawy dla wszystkich. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni Pan Wodzirej ogłosił przerwę na posiłek przygotowany przez Radę Rodziców. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli.
W dobrych nastrojach wszyscy bawiliśmy się cały dzień, od godz. 10.00 do 17.00.
Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa była udana a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.