V Rajd Edukacyjny ,,Puszcza Jodłowa"

16.X.2013r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku w składzie: Zuzanna Binkowska, Sitek Natalia, Góźdź Kinga oraz Kacper Kuchniak wzięli udział w V Rajdzie Edukacyjnym ,,Puszcza Jodłowa”, organizowanym w ramach Programu edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Rajd odbył się szlakiem niebieskim.

Uczniowie pod opieką Joanny Roguli- Dziekan wyruszyli ze Świętej Katarzyny do Bodzentyna. Uczniowie biorący udział sprawdzali swoją wiedzę dotyczącą Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz ogólnych zagadnień dotyczących przyrody i ekologii na poziomie szkoły podstawowej. Na szlaku wyznaczono 5 punktów kontrolnych, na których pracownicy parku przeprowadzali gry dydaktyczne oraz testy kontrolne.

Nasi uczniowie zdobyli 33 punkty i zajęli II miejsce w gminie. Uczniowie zostali przygotowani przez Panią Ewę Binkowską.