Zakończenie realizacji projektu " Witaminki".

Oto nasi warzywni bohaterowie z którymi z naszą grupą przedszkolną realizowaliśmy różne aktywności i warzywne wyzwania: pomidor Pafnucy, ogórek Olek, dynia Dana, burak Bruno, cebula Celina, brokuł Borys, papryka Pola, szpinak Szymek, marchewka Maja, groszek Gucio, rzodkiewka Renia.
Celem projektu było promowanie zdrowych nawyków żywieniowych.
Dzieci wykazały się dużą aktywnością i kreatywnością na zajęciach. Przedszkolaki z zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Sprawiło im to dużo radości i zadowolenia. Poprzez naukę i zabawę zostały wdrażane w zdrowe nawyki żywieniowe oraz higienę przygotowywania i spożywania zdrowych posiłków. Miały możliwość próbowania, smakowania, porównywania smaków soków  i potraw z warzyw. Wszystkie zajęcia były kolorowe i barwne, ponieważ cała grupa ubierała się w kolory warzyw.