W środę, 7 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej w Nowej Słupi odbył się Gminny Turniej Szkół Podstawowych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – rocznik 2011.
Turniej otworzyli Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Słupia Pan Andrzej Gąsior i Pani Dyrektor Renata Storzysz , życząc młodym sportowcom udanych rozgrywek w „duchu fair play”.
Zawody jak zawsze stały na wysokim poziomie. Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta:
- Nikola Staszkowska kl. VI
- Dekiel Amelia kl. VI
- Bzymek Olga kl. VI
- Klaudia Dadziak kl.VI
- Binkowska Amelia kl. VI
- Dwojewska Sandra kl.VI
- Styczeń Amelia kl. VI
- Loranty Zuzanna kl.VI
Chłopcy:
- Zieliński Krystian kl. V
- Dwojewski Bartosz kl. VI
- Figiel Wojciech kl. VI
- Marzec Mikołaj kl. V
- Marzec Marcin kl. V
- Rak Oliwier kl. VI
- Dadziak Igor kl. VI
Po bardzo zaciętej rywalizacji nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii chłopców oraz III miejsce w kategorii dziewcząt.
Opiekunem młodzieży była Joanna Rogula – Dziekan.
8 lutego 2024 r. w Hali Sportowej w Nowej Słupi odbyły się Gminne Mistrzostwa w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców w kategorii klas VII – VIII. Organizatorem Igrzysk zgodnie z gminnym harmonogramem imprez sportowych dzieci i młodzieży była Szkoła Podstawowa w Nowej Słupi
Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn : SP Jeziorko , SP Stara Słupia, SP Rudki i SP Nowa Słupia oraz SP. Jeleniów natomiast wśród chłopców 4 drużyny : SP Jeleniów, SP Jeziorko, SP Nowa Słupia, SP Stara Słupia .
Po bardzo zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
Chłopcy:
I miejsce – SP Nowa Słupia
II miejsce – SP Jeziorko
III miejsce – SP Jeleniów
IV miejsce – SP Stara Słupia
Dziewczęta:
I miejsce – SP Rudki
II miejsce – SP Nowa Słupia
III miejsce – SP Jeziorko
IV miejsce – SP Jeleniów
V miejsce SP Stara Słupia
.
Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta:
- Nikola Staszkowska kl. VI
- Klaudia Dadziak kl. VI
- Amelia Dekiel VI
- Kaczmarska Justyna kl. VIII
- Głodowska Barbara kl. VIII
- Bzymek Olga kl. VI
- Zielińska Karolina kl. VIII
- Binkowska Amelia kl. VI
- Loranty Zuzanna kl. VI
- Syska Maja kl. VIII
Chłopcy:
- Kupisz Mateusz kl. VIII
- Marzec Ksawier kl. VIII
- Kurpiński Wiktor kl. VIII
- Dyk Tomasz kl. VIII
- Wojciech Figiel kl. VI
- Dwojewski Bartosz kl .VI
- Dadziak Igor kl. VI
- Marzec Marcin kl. V
- Rak Oliwier kl.VI
Opiekunem młodzieży była Joanna Rogula – Dziekan.