Rok szkolny 2021/22

Od 1 września 2021 roku mamy klasę sportową –  jest to klasa IV.  Równolegle z programem nauczania uwzględniającym podstawę programową kształcenia ogólnego z wychowania fizycznego realizujemy szkolenie sportowe z piłki nożnej, piłki siatkowej i badmintona, łącznie klasa IV ma 10 godzin tygodniowo zajęć sportowych.

W dniu 31 marca w Zespole Szkół w Łagowie odbył się mecz sparingowy w piłkę siatkową dziewcząt ze szkoły w Łagowie i Jeziorka.

Nasze uczennice  skorzystały z zaproszenia i wybrały się na mecz, który był bardzo zacięty, ponieważ spotkały się dwie drużyny, których członkowie uczęszczają do klasy sportowej. Po niezwykle wyrównanej walce nasze dziewczyny okazały się lepsze i wygrały 3:2.

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza                                     Miasta i Gminy Łagów

W dniu 14 grudnia 2021r. w Gminnym Zespole Szkół, odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łagów w kategorii wiekowej Orlik Starszy. Z zaproszonych szkół podstawowych na turniej zgłosiły się szkoły podstawowe z: Jeziorka, Rakowa, Ociesęk.

Po rozegraniu wszystkich meczów klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

miejsce 1 – Łagów,

miejsce 2 – Jeziorko,

• miejsce 3 – Ociesęki,
  • miejsce 4 – Raków.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z Jeziorka – Mikołaj Marzec.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:  Mikołaj Marzec, Mikołaj Bzymek, Igor Dadziak, Bartosz Dwojewski, Kacper Wzorek i Wojciech Figiel.