Zakończenie półkolonii

W dniach 19.07.2021 r. - 30.07.2021 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Jeziorku odbyła się półkolonia letnia ,, Bliżej natury, czyli wakacje offline'', organizowana przez Związek Młodzieży Wiejskiej w Warszawie,  współorganizowana przez KRUS i naszą szkołę.

Brało w niej udział 28 dzieci, których podzielono na dwie grupy. I grupa ,, Tęczowe słoneczka'' - wychowawca p. Klaudia Jakubowska. II grupa ,, Kosmiczne Pszczółki'' - wychowawca p. Milena Marzec. Kierownikiem półkolonii był Pan Zdzisław Dudzic.

Zajęcia odbywały się zgodnie z harmonogramem. Grupy uczestniczyły w wyjazdach na basen, wycieczce do ,, Rogatego Rancza" oraz Krzemionek Opatowskich. W szkole prowadzone były zajęcia integracyjne,  twórcze, artystyczne oraz profilaktyczne dotyczące bezpiecznych wakacji prowadzone przez przedstawicieli Wojewódzkiej Policji w Kielcach, OSP Mirocice, przedstawicieli KRUS oraz p. Stanisława Golmento z Państwowej Inspekcji Pracy.

Zorganizowanie wypoczynku w czasie pandemii koronawirusa odbyło się  z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Uczestnicy mieli zapewnione pełne wyżywienie przez firmę cateringową współpracującą ze szkołą.

Dobre humory dzieci oraz odwiedzane przez nich miejsca uwieczniono na pamiątkowych fotografiach, które można obejrzeć na stronie internetowej szkoły, w kronice i gazetce szkolnej.

Na zakończenie półkolonii odbył się grill, pożegnalna dyskoteka, wręczono pamiątkowe dyplomy.

Uczestnicy półkolonii serdecznie dziękują organizatorom, Panu Zdzislawowi Dudzicowi, wychowawcom oraz całej obsłudze.