Wycieczka do Energylandii

Dnia 06.06.2018 r. uczniowie z klas II-VII pod opieką swoich wychowawców, udali się na wycieczkę do Zatoru k. Krakowa, gdzie mieści się Rodzinny Park Rozrywki – Energylandia.

Energylandia  jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Uczestnikom wycieczki towarzyszyło wiele emocji i przeżyć, a wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych.