Warsztaty Wielkanocne

Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez uczniów tradycji świątecznych. W dniu 19 marca 2024r. w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne dla uczniów klas I-VIII. z udziałem rodziców uczniów i pań z KGW Jezioraneczki.  Warsztaty w naszej szkole to zawsze miła, rodzinna atmosfera, wspaniała zabawa często nauka to również świetna okazja do integracji. Głównym celem zajęć było kultywowanie wśród dzieci zwyczajów i tradycji świątecznych.

Prawdziwe cuda wyszły spod rąk uczestników zajęć. Efekty okazały się lepsze od spodziewanych. Na stołach pojawiły się kolorowe jajka ozdobione cekinami, króliczki, kurczaczki i świąteczne stroiki. Patrząc na wykonane prace, można stwierdzić, że mamy wielu utalentowanych uczniów i rodziców. Składamy ogromne podziękowania rodzicom: Pani Zuzannie Nowak, Pani Kamili Paduch, Pani Katarzynie Syska i Pani Martynie Bzymek oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Jezioraneczki: Pani Agnieszce Kozłowskiej i Pani Barbarze Kurpińskiej za poświęcony czas i przygotowanie wspaniałych warsztatów.