Zapraszamy ósmoklasistów na webinar

Zapraszamy uczniów ósmej klasy i nie tylko do obejrzenia webinaru, który pomaga w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Najbliższe spotkanie, 04.01.2023 r., poprowadzi polonista i korepetytor, Marek Lepczak.

Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja, aby pozostać jeszcze przez chwilę w świątecznym klimacie, bo głównym tematem będzie “Opowieść Wigilijna” Charlesa Dickensa. Ciekawi Cię, jak poznanie treści tej lektury może ułatwić zdawanie egzaminu? Zapisz się bezpłatnie na webinar na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Webinar odbędzie się 4 stycznia o 19:00. Wchodzi w skład całej serii spotkań przygotowujących do egzaminu, które w tym i poprzednim roku szkolnym zgromadziły już ponad 31 tys. uczestników!