Gminne turnieje tenisa stołowego szkół podstawowych

W  środę, 29 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbył  się Gminny Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców – rocznik 2009 i młodsi.

Do rywalizacji przystąpiło 6 reprezentacji dziewcząt (SP Stara Słupia, SP Jeleniów, SP Nowa Słupia, SP Jeziorko i SP Rudki ,SP Mirocice) i osiem drużyn chłopców (SP Jeziorko, SP Jeleniów, SP Nowa Słupia i SP Rudki SP Pokrzywianka, SP Paprocice SP. Stara Słupia oraz SP Mirocice).

Turniej otworzyli Pan  Zbigniew Latała i Pan Dyrektor Andrzej Lauko, życząc młodym sportowcom udanych rozgrywek w „duchu fair play”.

Zawody jak zawsze stały na wysokim poziomie. Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

1. Nikola Staszkowska kl. VI
  2. Justyna Kaczmarska kl. VIII
  3. Barbara Głodowska kl. VIII
  4. Klaudia Dadziak kl.VI

Chłopcy:

1. Mateusz Kupisz VIII
  2. Wiktor Kurpiński kl. VIII
  3. Tomasz Dyk VIII
  4. Ksawier Marzec kl. VIII

7  grudnia  2023 r. w. Szkole Podstawowej w Starej Słupi odbył  się Gminny Turniej Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców, rocznik 2011 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 3 reprezentacje dziewcząt (SP Stara Słupia, SP Jeleniów,  SP Jeziorko) i siedem drużyn chłopców (SP Jeziorko, SP Jeleniów, SP Nowa Słupia i SP Rudki SP Pokrzywianka, SP Paprocice oraz SP. Stara Słupia ).

Organizatorem Igrzysk zgodnie z gminnym harmonogramem imprez sportowych dzieci i młodzieży była Szkoła Podstawowa  w Starej Słupi.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

1. Nikola Staszkowska kl. VI
  2. Klaudia Dadziak kl. VI
  3. Amelia Dekiel VI

Chłopcy:

1. Wojciech Figiel kl. VI
  2. Dwojewski Bartosz kl .VI
  3. Dadziak Igor kl. VI
  4. Mikołaj Marzec kl. V

Po bardzo zaciętej rywalizacji nasza szkoła zajęła II miejsce w kategorii chłopców oraz III miejsce w kategorii dziewcząt.

Opiekunem młodzieży była Joanna Rogula – Dziekan.