Wycieczka do parku trampolin i kina

12 grudnia uczniowie z klas IV-VIII wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Kielc.

Pierwszym punktem wycieczki był Park Trampolin Happy Jumper, gdzie uczniowie dali upust swej energii, korzystając z  różnych trampolin, basenów z gąbkami, strefy do gry w piłkę, wież i ramp do skakania oraz kosza do koszykówki. Zabawa była wyśmienita, bo podskokom, piruetom i przeróżnym akrobacjom nie było końca. Później w kinie Helios obejrzeli film ,,Najpiękniejsze Święta". To opowieść o 9-letniej Stine, która przyjeżdża pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.