Szkolne Mikołajki

W Publicznej Szkole Podstawowej w Jeziorku Święty Mikołaj nie zapomniał o uczniach. Przybył ze słodkimi upominkami do wszystkich uczniów 6 grudnia. Bardzo miło został przyjęty przez wszystkich, a w podziękowaniu za prezenty dzieci, a także nauczyciele śpiewali piosenki i recytowali wierszyki. Święty wraz ze swoją switą nie omieszkał zajrzeć także do gabinetu naszego pana dyrektora.

Tego dnia Mikołaj odwiedzał w swoich klasach wszystkich uczniów. Najpierw zawitał do klas najmłodszych i naszych przedszkolaków ze wszystkich oddziałów przedszkolnych, sprawdził czy wszystkie dzieci były grzeczne, posłuszne rodzicom i czy pilnie się uczyły, dopiero po wysłuchaniu opowieści najmłodszych, wierszyków i piosenek wręczył upragnione prezenty- paczki ze słodkościami.

Następnie odwiedzał kolejno najstarszych uczniów. Tam również Mikołaj został obdarowany przez dzieci, otrzymał podziękowania oraz życzenia długiego zdrowia.