Szkolne Koło Caritas dziękuje

Szkolne Koło Caritas dziękuje wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za włączenie się do akcji „Anioł Wielkopostny”. Jesteśmy wdzięczni, że nasza akcja spotkała się z tak miłym odzewem, a nasza szkoła stała się miejscem pełnym aniołów, którzy obdarzają innych dobrym słowem, uśmiechem, modlitwą, pomocą oraz drobnym upominkiem.

To była wspaniała lekcja pomocy innym, dostrzegania ich potrzeb a przede wszystkim lekcja przyjaźni i dobroci. Taka akcja była także dobrym przygotowaniem do zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, podczas których na nowo będziemy przypominać sobie to, co dla wszystkich ludzi zrobił Pan Jezus. Jego ofiara i miłość są dla nas wzorem do postępowania wobec siebie nawzajem. Niech Ten, Który powiedział kiedyś: „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25, 40) błogosławi nas i pomoże stawać się każdego dnia prawdziwymi aniołami dobroci dla wszystkich, których spotykamy na swojej drodze. Tego wszystkim nauczycielom, rodzicom, dzieciom oraz pracownikom szkoły życzy Szkolne Koło Caritas.