Szkolny turniej FIFA 20

Wniu 06 grudnia 2019r. Samorząd Uczniowski zorganizował Mikołajkowy turniej FIFA 20 dla uczniów naszej szkoły. W zmaganiach uczestniczyło 12 zawodników, oczywiście chłopców, podzielonych na cztery grupy. Po rozegraniu meczów grupowych dwóch najlepszych awansowało do ćwierćfinałów, a następnie zwycięzcy do półfinałów. Tam znalazło się czterech uczniów klasy VIII, którzy podzielili między sobą najwyższe lokaty rozgrywając mecze finałowe. Historycznym zwycięzcą rozgrywek został Karol Sikora, który po niezwykle emocjonującym meczu pokonał Kacpra Łodeja 3:2. Mały finał i trzecie miejsce dla Wiktora Stępnia, który w meczu z Wiktorem Agatowskim zwyciężył 4:2. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski.