Szkolne Koło Caritas już działa

W naszej Szkole powstało Szkolne Koło Caritas, które już zabiera się do pracy. Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w naszą pierwszą akcję charytatywną.

Jest nią przygotowanie kartek Bożonarodzeniowych, które trafią do osób przebywających w hospicjach. Technika wykonania jest dowolna. Ważne by kartek nie podpisywać. Czas wykonania kartek – do 11 grudnia.

Zachęcamy gorąco do włączenia się w naszą akcję! Każda, nawet najmniejsza kartka to uśmiech na twarzy chorej osoby, przebywającej w hospicjum.

Kartki można oddawać opiekunowi Koła, pani katechetce Ewelinie Kozłowskiej lub przewodniczącej Koła –

Julii Laskowskiej, uczennicy klasy VII.

Dołącz do naszej akcji! Twoja kartka to wielki dar dla chorej osoby, która spędzi Święta Bożego Narodzenia w

hospicjum.