Lekcja otwarta w klasie II

W ramach „Programu Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli”                        28  października 2016 r. uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią panią Martą Styczeń zaprosili pana dyrektora oraz swoich rodziców na zajęcia otwarte z edukacji polonistycznej. Temat zajęć brzmiał: „Jakie cechy powinien mieć opiekun psa?” na podstawie lektury W. Chotomskiej pt. „Pięciopsiaczki”.  Uczniowie zaprezentowali umiejętność pracy podczas lekcji, zdolność słuchania i mówienia, skupienia uwagi, wykonywania poleceń, zachowywania się według ustalonych reguł. Rodzice mogli obserwować, jak ich dziecko pracuje na lekcji. Uczniowie klasy II wypadli wspaniale. Byli bardzo aktywni na zajęciach. Pracowali wytrwale i z wielkim zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania, dlatego można uznać, że lekcja zakończyła się sukcesem. Na koniec zajęcia zostały omówione przez prowadzącą oraz dyrektora szkoły.