Akcja 1% dla mojej szkoły

AKCJA 1% DLA MOJEJ SZKOŁY

Projekt ,,Na doposażenie biblioteki szkolnej i utworzenie Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej” złożony do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ,,Przyjazna Szkoła”.

Szkoła otrzymała 6360,00 zł na realizację wymienionego projektu.

Cel projektu: doposażenie biblioteki szkolnej w 4 stanowiska komputerowe, skaner, drukarkę, oprogramowanie. Podniesienie jakości i dostępności kształcenia poprzez promocję wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole. Ułatwienie indywidualnego  zdobywania i przetwarzania informacji dostępnej poprzez sieć Internet oraz informacji multimedialnej przez uczniów i nauczycieli. Zwiększenie potencjału edukacyjnego biblioteki szkolnej. Mamy umożliwić uczniom, nauczycielom i środowisku lokalnemu dostęp do Internetu poza systemem lekcyjnym. Stworzymy szansę na promocję biblioteki i szkoły w środowisku szkolnym.