Zawody gminne w piłkę koszykową

W dniu 14 stycznia 2016 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rudkach odbyły się gminne zawody w mini piłkę koszykową chłopców.

Do udziału zgłosiło się 6 drużyn reprezentujących szkoły: Jeleniów, Paprocice, Nowa Słupia, Stara Słupia, Rudki i Jeziorko.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Jakub Klusek, Damian Łabęcki, Patryk Łabęcki, Bartosz Staszkowski, Jakub Sochacki, Adam Kurpiński i Kacper Łodej. Opiekunem naszych zawodników był pan Marek Telka.

Turniej przeprowadzono w dwóch grupach (3 zespołowych) systemem ,,każdy z każdym”, a następnie zwycięzcy grup walczyli w finale, natomiast zespoły zajmujące drugie miejsca rywalizowały w meczu o 3 miejsce.

Nasi zawodnicy po doznaniu jednej porażki w rozgrywkach grupowych rywalizowali w ,,Małym finale" czyli meczu o 3 miejsce ostatecznie go wygrywając.

Dobra atmosfera i sportowa rywalizacja towarzyszyła uczestnikom od samego początku do końca rozgrywek.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce - SP Rudki