Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia

Jak co roku w październiku Zespół Szkół w Rudkach zorganizował Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia. To już XIII edycja tego turnieju.

Zmagania odbyły się 08.10.2014 r. a udział w nich wzięło: 2 gimnazja – Publiczne Gimnazjum w Łagowie oraz Publiczne Gimnazjum nr 2 w Rudkach.

Wśród szkół podstawowych do rozgrywek zgłosiło się 5 reprezentacji: SP Jeziorko, SP Mirocice, SP Jeleniów, SP Stara Słupia i SP Rudki.

Klasyfikacja Gimnazjum:

I miejsce Gimnazjum Rudki

II miejsce Gimnazjum Łagów

Klasyfikacja Szkoły Podstawowe:

I miejsce SP Rudki

II miejsce SP Stara Słupia

III miejsce SP Jeleniów

IV miejsce SP Jeziorko

V miejsce SP Mirocice

Choć październikowy poranek był nieco chłodny, to młodzi sportowcy zapewnili gorącą atmosferę. Mecze stały na wysokim piłkarskim poziomie, padło dużo ładnych bramek, co cieszyło kibiców i opiekunów drużyn.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wiktor Stępień, Kacper Łodej, Adam Kurpiński, Jakub Sochacki, Jakub Klusek, Patryk Łabęcki, Damian Łabęcki, Bartosz Staszkowski i Kacper Kuchniak. Opiekunem naszych piłkarzy był pan Marek Telka.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary i nagrody rzeczowe w postaci piłek ufundowane przez Wójta Gminy Nowa Słupia Pana Wiesława Jerzego Gałkę