Otrzymaliśmy Certyfikat I edycji programu WF z Klasą

Jest nam bardzo miło poinformować o oficjalnym zakończeniu I edycji programu „Wf z klasą”.

W związku z naszą całoroczną pracą szkoła oraz nauczyciele wychowania fizycznego otrzymali certyfikaty i dyplomy za udział w pierwszej edycji programu. Wszystkie prowadzone działania były dokumentowane na szkolnym blogu http://blogiceo.nq.pl/spjeziorko/

Kto jeszcze nie zapoznał się z nimi- serdecznie zapraszamy. Zobaczcie co robiliśmy, a może dla kogoś będzie to inspiracja do swoich działań.  Koordynatorem wszelkich sportowych poczynań była oczywiście pani Joanna Rogula-Dziekan, natomiast nauczycielem wspomagającym był pan Marek Telka, którzy serdecznie dziękują za pomoc w realizacji programu wszystkim uczniom i nauczycielom.