Projekt ,,Mała szkoła - duże możliwości"

Język angielski prowadzony metodami edukacji pozaformalnej, nowoczesne zajęcia z obsługi Internetu oraz aktywne warsztaty teatralno-taneczne czekają na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Eugeniusza de Mazenoda.

Już od października rusza projekt „Mała szkoła – duże możliwości”, który powstał we współpracy Stowarzyszenia Edukacja przez Internet oraz  Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku. W ramach inicjatywy dzieci z klas I- VI skorzystają z bezpłatnego wsparcia w postaci dodatkowych zajęć pozalekcyjnych z przedmiotów, które pozostają w kręgu zainteresowania uczniów i wymagają rozwinięcia. Uczestnicy projektu wezmą udział w lekcjach angielskiego, zajęciach, które nauczą ich w bezpieczny i efektywny sposób korzystać z sieci oraz rozwijających aktywność i świadomość kulturalną zajęciach teatralno-tanecznych. Projekt zwieńczy przedstawienie odegrane przez uczniów w języku angielskim.

Aby zajęcia były efektywne i wszyscy uczestnicy mogli brać w nich bezpośredni udział, zostaną zakupione podręczniki, pomoce naukowe i sprzęt.

Projekt będzie realizowany w okresie od 1 października 2014 do 28 lutego 2015. Wartość projektu: 48 287,00 zł.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.