VI Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W dniach 20-23 maja uczestniczyliśmy w VI Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich zorganizowanym przez GOK w Nowej Słupi z siedzibą w Rudkach pod patronatem Wójta Gminy Wiesława Gałki.

Celem jest promocja aktywności ruchowej, jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia.

W ramach tygodnia sportu nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły zorganizowali mnóstwo konkurencji sportowych i zabaw dla wszystkich uczniów.

Młodsi mogli sprawdzić się w czasie turnieju gier i zabaw, hokeja na trawie, unihokeja, bilarda, piłki nożnej oraz szachów. Starszym uczniom zaproponowano turnieje piłki nożnej, koszykowej, siatkowej oraz zawody lekkoatletyczne.

Można z cała pewnością powiedzieć, że przez cały tydzień w naszej szkole panowała sportowa atmosfera.