Zawody gminne w mini piłkę siatkową

W dniu 24 lutego 2014 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół w Nowej Słupi odbyły się gminne zawody w mini piłkę siatkową dziewcząt i chłopców.

Do udziału w każdej kategorii zgłosiło się 6 drużyn reprezentujących szkoły: Jeleniów, Mirocice, Nowa Słupia, Stara Słupia, Rudki i Jeziorko.

Nasze drużyny wystąpiły w składach. Dziewczęta: Zuzanna Binkowska, Julia Róg, Natalia Sikora, Katarzyna Wrona i Natalia Sitek. Chłopcy: Krystian Bryła, Wiktor Dudzic, Wiktor Sikora, Kacper Kuchniak i Jakub Klusek.

Opiekunem naszych zawodników była pani Joanna Rogula-Dziekan.

Zarówno turniej dziewcząt jak i chłopców przeprowadzono w dwóch grupach (3 zespołowych) systemem ,,każdy z każdym”, a następnie zwycięzcy grup walczyli w finale, natomiast zespoły zajmujące drugie miejsca rywalizowały w meczu o 3 miejsce.

Dobra atmosfera i sportowa rywalizacja towarzyszyła uczestnikom od samego początku do końca rozgrywek.

Końcowa klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

I miejsce - SP Nowa Słupia

II miejsce - SP Rudki

III miejsce - SP Mirocice

IV miejsce - SP Jeleniów

V  miejsce - SP Stara Słupia

V miejsce – SP Jeziorko

Końcowa klasyfikacja w kategorii chłopców:

I miejsce - SP Rudki

II miejsce - SP Stara Słupia