Finał Świętokrzyskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej

Rozgrywki Ligi Młodzieżowej Województwa Świętokrzyskiego dobiegły końca. Tradycyjnie przed rozpoczęciem gier zostało dokonane krótkie podsumowanie, w którym wzięli udział Prezes PZBil Grzegorz Kędzierski i Kierownik Wydziału Sportu Urzędu Marszałkowskiego Leszek Wnętrzak. Obaj panowie zwrócili uwagę na fakt,  że jest to kolejny sezon w którym rozgrywki cieszą się dużym zainteresowaniem. Spora w tym zasługa opiekunów szkolnych sekcji bilardowych, dzięki którym młodzież może w nich brać udział oraz rozwijać swoje pasje sportowe. Na zakończenie części oficjalnej Prezes PZBil przekazał na ręce Pana Leszka Wnętrzaka pamiątkową statuetkę dla Urzędu Marszałkowskiego za okazaną pomoc przy organizacji rozgrywek, natomiast opiekunowie drużyn przyjęli na swoje ręce podziękowania dla dyrektorów szkół uczestniczących w rozgrywkach.

Wśród trzynastu drużyn i około stu zawodników uczestniczących w turniejach nasza drużyna UKS Jeziorko zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując czwartą lokatę. Nasi zawodnicy stawali 18 razy na turniejowym podium zdobywając  puchary, statuetki oraz nagrody.

Najlepszymi  w klasyfikacji indywidualnej w swoich kategoriach byli: Weronika Klusek – IV miejsce, Adrian Sitek – II miejsce, Piotr Mazur – III miejsce, Wiktor Sitek – IV miejsce.