• Do wakacji: 57 dni
1

Kartka z kalendarza

Mistrzostwa Polski UKS-ów w Pool Bilard 2013

W dniach 09-11 października 2013r. Dębicki klub Pino był gospodarzem Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Pool Bilardzie. Do Dębicy przyjechało ponad 60 zawodników i 15 drużyn z całej Polski. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: młodzik, junior młodszy oraz gry drużynowe.

Reprezentanci naszego klubu UKS Jeziorko rywalizowali w każdej z wymienionych kategorii. W grupie młodzików Kacper Kuchniak i Adrian Sitek zajęli obaj 17 miejsce, natomiast Wiktor Sitek ukończył zawody na 9 pozycji. W rywalizacji drużynowej nasz UKS zajął miejsce 9.

Udział w zawodach był sfinansowany po części z funduszy Polskiego Związku Bilardowego jako nagroda za osiągnięcia w Świętokrzyskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej oraz przez Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Jeziorku za co serdecznie dziękujemy. Bez tego wsparcia wyjazd na tą imprezę i zdobywania tak ważnego doświadczenia nie byłby możliwy.