Klasowe warsztaty bożonarodzeniowe

W okresie przedświątecznym z inicjatywy pani Agaty Jaworskiej we wszystkich klasach naszej szkoły odbywały się tradycyjne już warsztaty bożonarodzeniowe. Uczniowie poszczególnych klas wraz ze swoimi wychowawcami na moment zamieniali swoje klasy w pracownie plastyczne, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Nastrój podczas zajęć był bardzo radosny i wprowadził wszystkich uczestników w magiczną atmosferę zbliżających się świąt.

Celem zajęć  było nie tylko tworzenie ozdób świątecznych, ale też integracja społeczności oraz wywołanie świątecznej, twórczej  radości. Dzięki prawdziwej współpracy powstały niepowtarzalne ozdoby, którymi uczniowie  każdej klasy mogli się poszczycić na forum szkoły. Najciekawsze stworzyły przedświąteczną wystawę, którą można podziwiać na szkolnym korytarzu.